На необичен начин ѝ го честиташе роденденот…

Рокерот Травис Баркер привлече огромно внимание на начинот на кој на Инстаграм ѝ го честиташе 42 – от роденден на најпознатата старлета и најстарата сестра од познатото семејство, Кортни Кардашијан.

Сакаше на светот да му покаже колку ја сака, но светот остана шокиран бидејќи тој објави низа нивни заеднички приватни фотографии.

На една фотка Кортни е гола на кауч и ѝ се гледа половина задник, на другата страсно се бакнуваат во безобразни пози, а на видеото дури и му го цица палецот.

Иако имаше и честитки помеѓу коментарите, многумина беа изненадени од оваа објава на рокерот.

„Лудо те сакам! Ти си ми благослов во овој свет! Среќен роденден“ – напиша рокерот на оваа објава.